پويان مختاري و نيلي افشار از گرداننده‌گان سايت حضرات و گاد بت به نظر مي‌رسد از يکديگر جدا شدند و طلاق گرفتند. با توجه به صحبت‌هاي پويان مختاري احتمال طلاق گرفتن اين دو چهره مشهور که با سايت‌هاي شرط بندي به اينجا رسيدند زياد است و ديگر هر کدام راه خودشان را برند

البته يک احتمال نيز وجود دارد که تمامي اين ماجرا سناريويي از پيش تعيين شده باشد و هدف اين دو جلب توجه و بدست آوردن فالئر‌هاي بيشتر در اينستاگرام باشد.

جدايي پويان مختاري و نيلي افشار براي بار دوم

اين دو چهره قبلا يکبار از هم جدا شدند و بعد از گذشت چند هفته دوباره با هم وارد رابطه شدند و آشتي کردند، اما در اوايل ابان 99 دوباره با هم دعوا کردند و حال به احتمال زياد براي هميشه از هم جدا مي شوند.

نيلي افشار با انتشار ويديو از خودش در استوري مثل هميشه مي گويد:

من در سخت ترين روزها کنارت بودم، الان چه گناهي کردم چه دشمني باهام داري که اينجوري با من رفتار ميکني، هر شب بايد دختراي ديگه را بياري خونه و منو يش اونا تحقير کني که اونا شاد باشند؟ وقتي منو از مسافرت ميپيچوني و ميگي برو خونه که با بقيه دخترا شاد باشي؟ وقتي من از همه چيز و همه کس گذشتم که فقط با تو باشم و…

پويان مختاري نيز در چند استوري نوشت:

هر کاري کردم بسازمش يا تغيير ايجاد کنم نشد و نميشه، اين رابطه را ديگه راستش نميتونم ادامه بدم. از اينجا به بعدش هر دومون فقط سوخت ميديم هر دو از لحاظ روحي به نظرم منظقي بايد تموم شه همه چي هر چندم الام تموم شدست.

پويان مختاري کيست؟

پويان مختاري متولد ? مهر ماه ???? در شهرستان ايذه، خواننده ايراني اسـت. او فارغ‌التحصيل فوق ديپلم نقشه کشي صنعتي از دانشگاه اهواز اسـت.

فعاليت‌هاي موسيقي پويان مختاري!

او فعاليت خود را در زمينه موسيقي با سبک پاپ آغاز کرد و سپس کم کم سبک رپ را هم با آن تلفيق کرد. بعضي از موزيک هايش به زبان بختياري است.

رفتن پويان مختاري به ترکيه

پويان مختاري در بهار ???? به ترکيه مهاجرت کرد و ديگر به ايران برنگشت. او در اين باره در اينستاگرام خود نوشت: هيچوقت دوست نداشتم ايران را ترک کنم و تمام تلاشم را کردم، اما ديگر نشد، خداحافظ ايران. جالب است بدانيد که پويان در حالي که در ايران و بخصوص بين بختياري‌ها به شهرت زيادي رسيده بود،

بعد از مهاجرت به ترکيه مانند بسياري ديگر، شروع به راه اندازي سايت‌هاي شرط بندي ورزشي کرد که بسيار هم در اين کار موفق شد و از همين طريق درآمد بسيار زيادي به جيب زد و حالا شاهد زندگي فوق لاکچري او با همسرش يعني نيلي هستيم.

علت بازداشت پويان مختاري چيست؟

وب سايت‌هاي شرط بندي طبق قوانين کشور ايران غيرقانوني شناخته مي‌شوند. ظاهرا علت بازداشت وي تاکيد رئيس قوه قضائيه بر دستگيري عاملان ايجاد سايت‌هاي و شرط بندي مي‌باشد.

نيلي افشار کيست؟

نيلي افشاري از رقصنده‌هاي ايراني ساکن استانبول ترکيه است که با نگين و نازنين، دو خواهر رقاص ايراني در آنجا دوست مي‌باشد. پويان در مطبي در کرج با نيلي که در آنجا منشي بوده، آشنا شده و در بهار ???? به ترکيه مهاجرت کرده و با او ازدواج کرده است.

درباره نيلي افشار شايعه‌اي وجود دارد که پس از آنکه همسرش او را ترک کرد، فرزند خود را در بهزيستي گذاشت و به ترکيه مهاجرت کرد.

شغل نيلي افشار مشخص نيست، اما به نظر مي‌رسد بيشتر وقت خود را صرف تبليغ سايت حضرات پويان مختاري مي‌کند.

گاه سایت بلاگ بیست پويان ,مختاري ,نيلي ,افشار ,ترکيه ,مهاجرت ,پويان مختاري ,نيلي افشار ,ترکيه مهاجرت ,جدايي پويان ,سايت حضرات ,جدايي پويان مختاري منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ستاره سهيل در كوير تنهايي شهر راور نمایندگی وستینگهاوس و جنرال الکتریک و ویرپول شرکت ارفع رادین کــویر تاینی ویدئو - دانلود و پخش آنلاین فیلم ، سریال و انیمیشن هرچی تو بخوای! نحوه مهاجرت به ترکیه برای تحصیل سایت جامع سرگرمی آفتاب نما